4CX
  • Register

Екскаватор JCB 4CX/4CX ECO: Максимальна потужність двигуна: 100 к.с., максимальна глибина копання: 4,67 м, максимальна ємність ковша навантажувача:1,3 м.куб. Екскаватор JCB 4CX/4CX ECO SITEMASTER: Максимальна потужність двигуна: 100 к.с., максимальна глибина копання: 5,88 м, максимальна ємність ковша навантажувача:1,3 м.куб

Оренда екскаватора JCB Київ Ірпінь Буча Гостомель Вишневе Боярка. Оренда екскаватора-навантажувача

Екскаватор-навантажувач JCB 4СХ  обладнаний механічною системою компенсації кута нахилу ковша при підйомі стріли, що не дозволяє розсипатися матеріалу при завантаженні. Гідросистема екскаваторів-навантажувачів моделей JCB 4CX/4CX ECO, JCB 4CX/4CX ECO SITEMASTER забезпечує максимальну вантажопідйомність і зусилля відриву на шестиопераційних ковшах і ковшах загального призначення ємністю від 1 до 1,3 куб.м, а також при використанні навантажувальних вил.

Екскаватори-навантажувачі JCB 4CX/4CX ECO, JCB 4CX/4CX ECO SITEMASTER стандартно оснащено напівавтоматичною чотиришвидкісною коробкою передач JCB Powershift, яка забезпечує найвищу у своєму класі продуктивність і легкість в управлінні. Нова 6-ти швидкісна автоматична коробка передач JCB Autoshift розроблена і створена спеціально для тих споживачів техніки, яким необхідна більш висока продуктивність, особливо при транспортуванні по дорогах.  

Виконання вантажно-розвантажувальних робіт у Києві, Ірпені, Бучі, Гостомелі, Вишневому, Боярці та інших містах Київської області.

Перемикач передач і реверсу, встановлено на рульовій колонці, що дозволяє на ходу (без зупинки машини) швидко і плавно змінювати швидкість і напрямок руху екскаватора-навантажувача за різних умов роботи (під навантаженням і без).

Механізм гідравлічного переміщення екскаваторної навіски (JCB Powerslide), інтегровані вила, система компенсації коливань при пересуванні (SRS), регульовані подушки ковзання виносних опор і механізм телескопічного подовження рукояті (Extradig) - це ті технічні удосконалення, створені фахівцями JCB, що сприяють підвищенню безпеки, простоти керування і зручності в роботі на  екскаваторі-навантажувачі JCB 4СХ Super  (оренда у Києві та Київській області). що сприяє зростанню продуктивності і досягнення поставлених завдань.

 экскаватор-погрузчик JCB 4CX. Аренда экскаватора-погрузчика Киев Ирпень Буча

 ОСНОВНІ РОЗМІРИ екскаватора-навантажувача JCB 4CX.

 
  Модель 4СХ 4CX Sitemaster
    м м
А Габаритна довжина 5,91 5,91
B Колісна база 2,22 2,22
C Відстань від осі поворотної колонки до осі заднього моста 1,36 1,36
D Дорожній просвіт від опор 0,34 0,34
E Дорожній просвіт від поворотної колонки 0,50 0,50
F Висота центру рульового колеса 1,88 1,88
G Висота даху кабіни 3,03 3,03
H Габаритна висота 3,54 3,62
J Габаритна ширина 2,36 2,36
K Ширина ковша - стандарт 2,33 2,33
K* Ширина ковша - додатково 2,44 2,44

 

Оренда навантажувача Київ Ірпінь Буча Гостомель Вишневе Боярка. Оренда екскаватора-навантажувача. Послуги екскаватора-навантажувача Київ.

Експлуатаційна маса

Експлуатаційна маса екскаватора-навантажувача JCB 4CX з повним паливним баком і екскаваторним ковшем шириною 610 мм: JCB 4CX – 7950 кг, 4CX Super - 8130 кг (Ковш і фіксована рукоятка); JCB 4CX – 8660 кг, JCB 4CX Super - 8880 кг (Ковш, вили і телескопічна рукоятка)

Маневреність

Рульова система екскаватора-навантажувача JCB 4CX повністю гідрофікована. У разі зупинки двигуна працює аварійна система рульового управління. Передбачено три режими рульового управління: поворот двох коліс, поворот чотирьох коліс в протилежні сторони і поворот чотирьох коліс в одну сторону.Режими управління можна вибрати за допомогою трипозиційного перемикача на передній панелі.

 Управління 

Поворот керма від упору до упору, м – 2,75
Діаметр повороту по зовнішнім колесам (без гальмування), м – 9,1
Діаметр повороту по краю ковша (без гальмування), м – 10,7
Діаметр повороту по зовнішнім колесам (з гальмуванням), м – 8,0
Діаметр повороту по краю ковша (з гальмуванням ), м – 9,5

Електрообладнання екскаватора-навантажувача JCB 4CX

Номінальна напруга у бортовій мережі - 12 В. Екскаватор-навантажувач JCB 4CX обладнаний електричною проводкою, спеціальними електричними роз'ємами і щитком з плавкими запобіжниками. Електропроводка JCB 4CX розрахована на важкі умови роботи. Всі роз'єми відповідають стандарту IP69 та ізольовані від попадання в них пилу, впливу води і забруднень. На моделі JCB 4CX встановлені акумуляторна батарея ємністю 110 А / год і генератор змінного струму на 95 А, 2 галогенних дорожніх фари, 4 передніх і 4 задніх регульованих робочих фар, 2 задніх ліхтаря. онтрольно-вимірювальні прилади включають в себе тахометр, датчик і вказівник температури охолоджуючої рідини, датчик і вказівник рівня палива, лічильник мотогодин, годинник. а моделі JCB 4CX встановлена аудіовізуальна система звукової та світлової сигналізації рівня та тиску масла в двигуні, стану коробки передач, гальма стоянки, акумуляторної батареї, очищувача повітря  і генератора змінного струму.

Система фіксації обертального моменту JCB

Система фіксації обертального  моменту дозволяє оператору скоротити час , а також економити витрати палива .На вищих передачах включається система фіксації обертального  моменту , яка дозволяє уникнути блокування трансформатора. При включенні ця функція скорочує витрату палива і скорочує час руху.Функція Torque Lock запускається автоматично на 4 -й передачі (машина з коробкою передач Powershift ), і на режимі "А" (машина з коробкою передач Autoshift ). Система фіксації обертального  моменту економить витрату палива до 25 %, на 10 % збільшує швидкість руху вгору, на 10 % збільшує виліт стріли і дозволяє машині пересуватися швидше. Ця функція не дійсна для моделей екскаватоорів з коробкою передач Synchroshuttle.

Нагрузка на мости, кг

Статична нагрузка - 25000
Динамічна нагрузка - 12500
Кут коливання - 16°

Кабіна екскаватора-навантажувача JCB 4CX


Кабіна екскаватора-навантажувача JCB 4CX захищає оператора від падаючих предметів і в разі перекидання машини. Велика площа засклення (6,4 м) і вдалий дизайн кабіни створюють хороший огляд, забезпечуючи безпеку оператора. Кабіна відповідає стандартам ISO 3471 і 3449 (SAE J1040 b J231). Регульоване крісло на підвісці і зручне розташування важелів управління. Рівень шуму в кабіні 73 дБ - найнижчий для машин даного класу. Радіосистема і магнітола з двома акустичними колонками. Доступ в кабіну здійснюється через дві великі двері, зручні для входу. Задні і бічні вікна відкриваються повністю або частково. У складі устаткування кабіни: ремінь безпеки, 3-х швидкісний обігрівач / обдув вікон, склоочисники і омивачі переднього і заднього скла, передній і задній звукові сигнали, великі дзеркала заднього виду, легко чиститься підлога. Приладова панель розташована праворуч і обладнана додатковою кришкою, яка захищає її від пошкоджень. На панелі знаходяться: вказівник числа обертів, лічильник мотогодин, вказівник рівня палива, вказівник  температури охолоджуючої рідини, цифровий лічильник пройденого шляху, годинник.Механічна підвіска сидіння забезпечує оператору додатковий комфорт.

Система сервоуправління EasyControl

Система сервоуправління JCB спрощує роботу оператора. Система сервоуправління EasyControl дає можливість оптимізувати швидкість висування штоків гідроциліндрів механізму зворотної лопати за рахунок автоматичного перемикання гідророзподільника з двухпоточного режиму на однопотоковий в гідроконтурі зворотної лопати. Система забезпечує також кращі характеристики зворотнього зв'язку при переміщенні оператором джойстика керування зворотною лопатою з положення «замкнутий контур» у положення «відкритий контур».

Додатковий контроль

Advanced EasyControl є альтернативною системою гідравлічного управління на екскаваторах - навантажувачах JCB 3CX і 4CX .Дана система забезпечує додатковий комфорт оператора і високу продуктивність. Дана опція в себе включає : вмонтована в сидіння панель управління, яка дозволяє управляти як екскаватором , так і навантажувачем ; телескопічна рульова колонка , що забезпечує додатковий комфорт.Крім того , Andanced EasyControl підвищує ефективність споживання палива , збільшує швидкість роботи екскаватора і забезпечує підвищення ефективності та надійності.

Оренда навантажувача Київ Ірпінь Буча Гостомель Вишневе Боярка. Оренда екскаватора-навантажувача. Послуги екскаватора-навантажувача Київ.

Гальма екскаватора-навантажувача JCB 4CX

Гальмівна система JCB 4CX забезпечує надійне і ефективне гальмування машини. Саморегулюючі дискові гальма розташовані в масляній ванні кратера моста, завдяки чому не перегріваються і забезпечують ефективне гальмування при великому терміні служби.Гальмування чотирма колесами. Педалі гальма забезпечують більш вузький радіус повороту і гарантують відмінну керованість на слизькій поверхні. Система автоматичної компенсації забезпечує пряме гальмування.

Резервний акумулятор забезпечує максимальну безпеку в будь-яких умовах і, якщо зламаний двигун, застосовує 4 -х колісне гальмування. Збільшений відступ в гальмівному пакеті зменшує тертя і дозволяє економити паливо. Гальмівна система екскаватора- навантажувача JCB 4CX використовує масло основний гідросистеми, що усуває необхідність в окремому резервуарі масла для гальм.

Гальма JCB 4CX мають пропорційне гальмівне зусилля по всьому ходу педалі.Діаметр диска 220 мм , площа тертя одного гальма 1290 кв.см.Інтегральне гальмо стоянки розташоване на вихідному валу коробки передач. Гальмо утримує екскаватор -навантажувач на ухилі 1:3 і регулюється з кабіни.При виключенні стоянкового гальма трансмісія автоматично розмикається , що призводить до зниження зносу накладних гальмівних колодок. 5 гальмівних дисків із зовнішнім діаметром 127 мм. Площа тертя кожного диска 47,65 кв.см , загальна площа тертя 476,5 кв.см.

Розміри навантажувача JCB 4CX

 

 
M Висота вигрузки, м 2,69 / 2,69
N Висота горизонтального дна, м  3,21 / 3,18
O Висота осі шарніра ковша, м    3,46 / 3,46
Виліт осі шарніра ковша, м   0,41 / 0,41
Виліт кромки ковша на рівні землі, м    1,42 / 1,39
Максимальний виліт піднятого ковша, м   1,21 / 1,17
Виліт піднятого ковша при розвантаженні, м   0,82 / 0,76
Глубина копання (товщина зрізаного шару), м   0,14 / 0,18
Кут закидання ковша   45° / 45°
Кут вигрузки    45° / 45° 
   Ширина розкриття щелеп, м  0.95

 

Параметри вил JCB 4CX

Довжина вил, м 1,1 / 1,1
Ширина зуба, м  0,08 / 0,08 
Виліт вил на рівні землі, м  2,68 / 2,13
Виліт вил на максимальній висоті, м  2,30 / 1,76
Висота підйома, м  2,90 / 3,28
Мінімальна відстань між вилами, м  0,2 / 0,2
Максимальна відстань між вилами, м   2,17 / 1,03
Вантажопідйомність, кг   1000 / 2000

 

Геометричні параметри екскаватора JCB 4CX

 

A Максимальна глибина копання 4,67
B Максимальний виліт ковша від осі заднього моста 6,74 
C Максимальний виліт ковша від осі поворотної колонки 5,40
Виліт ковша від осі поворотної колонки при максимальній висоті підйому  2,82
Максимальний виліт ковша від осі машини при повороті стріли на 90 град  6.02
Максимальна висота підйому ковша 5.45
Максимальна висота розвантаження 3,84
Зсув поворотної колонки при стандартній ширині рами опор 1.16
J Кут поворота ковша  201°
  Максимальна глибина копання при горизонтальному днище 4,29

 

Положення рукоятки (висунута / втягнута)

A Максимальна глибина копання 5,53 / 4,32
B Максимальний виліт ковша від осі заднього моста 7,88 /6,74
C Максимальний виліт ковша від осі поворотної колонки 6,54 / 5,40
Виліт ковша від осі поворотної колонки при максимальній висоті підйому 3,75 / 2,82
Максимальний виліт ковша від осі машини при повороті стріли на 90 град 7,16 / 6,02
Максимальна висота підйому ковша 6,26 / 5,45
Максимальна висота розвантаження 4,73 / 3,84
Зміщення поворотної колонки при стандартній ширині рами опор 1,16
J Кут повороту ковша 201°
  Максимальна глибина копання при горизонтальному днище 5,88 /4,67

 

Зусилля на кромці ковша при копанні ковшем, кгс: 

Гідроциліндр повороту ковша закріплений на ближній провушині - 5385

Гідроциліндр повороту ковша закріплений на дальній провушині - 6228

Зусилля на кромці ковша при копанні рукояттю, кгс– 2255 / 3225

Вантажопідйомність на повному вильоті без ковша, кг – 719 / 1451

 

 Оренда навантажувача Київ Ірпінь Буча Гостомель Вишневе Боярка. Оренда екскаватора-навантажувача. Послуги екскаватора-навантажувача Київ.

Оренда екскаватора JCB 3CX

jcb3cx 
Послуги оренди екскаваторів  JCB 3CX у Києві та Київській області. Об'єм ковша від 0,25 м.куб. до 0,8 м.куб. Ковш для завантаження до 1,1 м.куб. Глибина прокопування до 6,5 м. Копаємо котловани, траншеї, плануємо площадки...

Детально...

Оренда екскаватора JCB 4CX

jcb3cx 
Послуги оренди екскаваторів JCB 4CX у Києві та Київській області. Ємність ковша для завантаження до 1,3 м.куб. Глибина прокопування до 4,67 м. Копаємо котловани, траншеї, плануємо площадки...

Детально...

Вартість оренди екскаваторів

jcb3cx 
Вартість оренди екскаваторів у Києві та Київській області: Ірпінь, Буча, Гостомель, Вишневе, Чайки, Чабани, Гатне, Святопетрівське, Борщагівка, Боярка, Глеваха, Новосілки, Петрівське,  Хотів, Бровари, Круглик, Лебедівка ...

Детально...

Про компанію

Оренда техніки - інформаційно-диспетчерська служба; спеціалізація - оренда дорожньої, будівельної, землерийної спецтехніки: автокрани, маніпулятори, екскаватори, мініекскаватори, навантажувачі, самоскиди тощо; засновники - група компаній ФОП "Корицький В.В.", ФОП "Гнатюк Б.М."

Контакти
Телефонуйте: тел.: +38(068)5403090, +38(044)3833442
Телефонуйте у skype: arenda-tehniki
Пишіть: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.