КС-6476

Автокран КС-6476 ІВАНОВЕЦЬ на базі шасси МЗКТ-69234 вантажопідйомністю 50 тонн

КС-6476  - це автокран з вантажопідйомністю 50 000 кілограм. Він використовується для вантажно- розвантажувальних і монтажно-будівельних робіт, а також застосовується при укрупнювальній збірці. Крім цього, він знайшов застосування при розбиранні завалів зруйнованих будівель, навантаженні техніки яка вийшла з ладу. Дана модель здатна оснащуватися двома видами противаг, а саме 4,6 і 13 тонн. Противага призначена для урівноваження сил і моментів, що діють в автокрані і його частинах. Таким чином, звернувши уваги на схему, надану на цій сторінці, Ви можете визначитися з масою противаги, яка би забезпечувала КС-6476 тими показниками, які б Ви визнали оптимальними.

 В даний час будівництво розвивається в найнесподіваніших місцях, де, як правило, відсутні зручні під'їзні шляхи, а також асфальтована дорога (особливо на початковій стадії будівництва). Автокран КС-6476 змонтований на шасі, спеціально призначеним для монтажу і приводу обладнання кранів (вантажопідйомністю до 50 т) та їх транспортування по всіх видах доріг. Колісна формула шасі 8х4 - це  експлуатацію КС-6476 в найважчих умовах. Шасі володіє силовим агрегатом марки ЯМЗ-238ДЕ2. Характеристики двигуна : дизельний, 4 - тактний, V-8, з турбонаддувом, з безпосереднім уприскуванням палива і рідинним охолодженням. Даний двигун виробляє потужність 330 кінських сил, що забезпечує КС-6476 відмінними ходовими показниками.
 На цю модель автокрана, встановлюється чотирьохсекційна телескопічна стріла. У рух її (і всі робочі органи) призводить гідравлічна система. Гідравліка працює від трьох насосів, які в свою чергу функціонують від трьох насосів, що приводяться в дію двигуном шасі. За допомогою гідроприводу, забезпечується легкість і простота управління краном, а також плавність роботи всіх механізмів і головне - досягається широкий діапазон робочих швидкостей, сполучення кранових операцій.
 

У базовій комплектації КС-6476 обладнується комплексом пристроїв і механізмів, що забезпечують безпечну роботу автокрана. Виконання робочих операцій на автокрані вимагає повної концентрації уваги від оператора, в свою чергу КС-6476 дозволяє при виникненні ситуації, коли крану доводиться працювати в обмежених умовах, обмежити зону роботи автокрана. Оператор може спочатку задати граничні кути повороту кабіни зі стрілою: з одного боку поворот стріли обмежений рогом будівлі, з іншого - високим стовпом освітлення. Далі обмежити граничний виліт вантажу від осі поворотного пристрою автокрана і задати граничний перекидаючий момент при роботі на КС-6476 з висувними упорами. Тепер можна спокійно працювати, автоматика спочатку дасть знати про наближення заданої позначки, а після заблокує управління при досягненні критичного показника. Все це істотно полегшує працю і знижує стомлюваність оператора. Більш того стріла оснащена пристроєм, без якого сьогодні органами нагляду за вантажопідіймальними механізмами забороняється експлуатація автокранів. Йдеться про механізм, що не допускає небезпечний підвід стріли до ліній електропередачі. Гусьок, дозволяє істотно збільшити виліт стріли при значному просторі під стрілою, але при зменшеній вантажопідйомності крана.

Оренда автокрана в Києві Ірпені Бучі Гостомелі. Послуги крана у Вишгороді. Послуги автокрана Київ Київська область.

 

Автомобільний кран  КС-6476

Вантажопідйомність максимальна, т 50,5
Базові шасси МЗКТ-69234
Довжина стріли, м 11,4 — 34,0
Виліт стріли від осі обертання, м 3,0 — 26
Максимальна висота підйому гака, м 9.9 - 31.3
Максимальна висота підйому гака з подовжувачем, м 20,4-45,8
Потужність двигуна, кВТ (к.с.) 243 (330)
Швидкість підйому (опускання) вантажу, номінальна, м/хв: 3,0 — 9,5
Швидкість посадки, м/хв 0,1
Швидкість пересування крана своїм ходом, км/год 50
Масса крана в транспортному положенні, кг 39700
Колісна формула автомобіля 6х4
Габарити крана, м (до. х ш. х в.) 14,6х2,5х3,9
Середня ціна оренди автокрана 50 тонн 45 м Київ, оренда крана Київ  

Габарити крана :

Вантажовисотні характеристики:

 

Якщо Ви вирішили орендувати кран в Києві, Київській області (Ірпінь, Буча, Вишневе, Гостомель), звертайтеся до нас. Зайшовши в розділ «Контакти», Ви знайдете наш номер телефону та адресу електронної пошти. Оренда кранів 14, 15, 25 т здійснюється не тільки по Києву та Київській області, а й по всій Україні. 

Про компанію

Оренда техніки - інформаційно-диспетчерська служба; спеціалізація - оренда дорожньої, будівельної, землерийної спецтехніки: автокрани, маніпулятори, екскаватори, мініекскаватори, навантажувачі, самоскиди тощо; засновники - група компаній ТОВ "АКОЛ", , ФОП "Матвієнко О.А." ФОП "Корицький В.В."

Контакти
Телефонуйте: тел.: +38(068)5403090,
Телефонуйте у skype: arenda-tehniki
Пишіть: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.